Služby

3D modely objektov

Leteckým mapovaním územia vám poskytneme georeferencovaný 3D model s vysokou presnosťou a rozlíšením. Merania vykonávame pomocou metódy fotogrametrie alebo laserového skenovania (LIDAR).

Mapovanie je ideálne pre rôzne odvetvia. Či už potrebujete mapy pre poľnohospodárske, lesnícke, geodetické, stavebnícke, alebo iné účely, naše drony vám poskytnú presné a spoľahlivé dáta.

Okrem toho, mapovanie územia pomocou dronov je rýchle a efektívne, čo vám umožní ušetriť čas, ale aj náklady v porovnaní s tradičnými metódami mapovania.

Vytvoríme digitálne dvojča

Pomocou našich technológií vám vytvoréme presnú kópiu mapovaného územia v 3D zobrazení. Realitu prenesieme pomocou nášho sytému do elektronickej podoby.

Prečo využívať

3D modely dronmi

Detailný obraz

3D modely vytvorené pomocou dronov poskytujú detailné a presné obrazy terénu, budov, stavieb a iných objektov. Tieto modely sa dajú použiť pre rôzne účely vrátane merania vzdialeností, plánovania a analýzy.

Časová efektívnosť

3D modelovanie pomocou dronov je rýchle a efektívne. Drony dokážu získať veľké množstvo dát v krátkom čase a tieto dáta môžu byť spracované a zobrazené v 3D modeloch veľmi rýchlo.

Presnosť

3D modely vytvorené pomocou dronov poskytujú presné a detailné dáta, ktoré môžu byť použité pre rôzne aplikácie, vrátane merania vzdialeností, analýzy stavby, porovnávania stavu objektov a iných.

Najčastejšie otázky

Tu si môžete prečítať najčastejšie otázky. Ak ste medzi nimi svoju otázku nenašli, kontaktujte nás a my vám ju radi zodpovieme.

Dá sa povedať, že neobmedzene množstvo. Jediné čo nás limituje je čas keďže v noci by sme nič nevideli

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Je tam viacej faktorov, ktoré určujú cenu lietania. (Kde sa nachádza objekt, veľkosť, náročnosť a tak ďalej

Každá firma ktorá sa venuje práce s dronmi, by mala mať povolenie na letecké práce podľa aktuálne Slovenskej legislatívy.

Po schválení objednávky ideme nalietat dane územie ktoré si klient objednal. Pred samotným lietaním si zažiadame o všetky povolania, ktoré sú pre danú oblasť potrebné. Spustíme dron a zmapujeme územie. Po zmapované sa vrátime ku nám do kancelárie, kde uvedené dáta zpracujeme a následne pošleme.

Naše služby využívajú rôzne firmy, ktoré chcú mať presne zmerané a zmapované územia. Ide zväčša o logistické parky, hotelové rezorty, telekomunikačný operátory a mnohy ďalší ktorý potrebujú spravovať svoj majetok. Samozrejme ide aj o jednotlivcov ktorí potrebujú zamerať napriklad s svoj dom.

Áno, stačí nám poslať mail a my sa vám spetne ozveme.

Dohodneme si termín lietania a po nalietaní posielame spracované dáta najneskôr do 7 pracovných dní.

Dohodnite si prvú konzultáciu

Kontaktujte nás

Kontakt

Michal Šatara (CEO)
+421 902 933 835
Ing. Miroslav Šatara
+421 902 933 823

info@geodrone.sk

Novinky

Blog

Dron – neoceniteľná pomoc v poľnohospodárstve

Služby

Mapovanie

Naše práce

Výsledok laserového skenovania terénu